Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Піківецької сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2017 рік»

                                        П О В І Д О М Л Е Н Н Я

                   про оприлюднення проекту регуляторного акта

                                      Піківецької сільської ради

                       «Про місцеві податки і збори на 2017 рік»

    Відповідно до вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Піківецька сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Піківецької сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2017 рік».

                                           Мета проекту рішення:

     Основною метою проекту регуляторного акта є встановлення місцевих податків і зборів відповідно до Податкового Кодексу на території сільської ради для отримання до сільського бюджету відповідних надходжень.

    Зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акта приймаються від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань протягом одного місяця з дня оприлюднення у письмовому вигляді за адресою: Піківецька сільська рада, вул.Робітнича, 35, село Піківець Уманського району Черкаської області, 20392.

   Головним розробником проекту регуляторного акта є постійна комісія сільської ради з питань планування, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва.

   Проект рішення Піківецької сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2017 рік» розміщено на дошці оголошень сільської ради та веб сайті.