Про звільнення бюджетних установ і організацій від сплати земельного податку

                                               Р І Ш Е Н Н Я

14 липня 2015 р. № 46-4/VІ

Про звільнення бюджетних установ і організацій від сплати земельного податку

 

   Відповідно до підпункту 28 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України в редакції Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VІІІ та пункту 4 розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. № 71-VІІІ, сільська рада  ВИРІШИЛА :

   1. Звільнити в 2015 році від сплати земельного податку бюджетні установи та організації, що утримуються за рахунок коштів районного та сільського бюджетів.

   2. Рішення довести до відома громадськості, розмістивши його на дошках оголошень в сільській раді, в установах села та на офіційному сайті сільської ради.

   3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва (голова комісії - Дубик Н.І.).

 

Сільський голова                     В.І.Тарасенко